הובלות ברעננה

הובלות ברעננה
דרג את הפוסט

הובלות ברעננה
הובלות ברעננה

שירותי הובלות ברעננה

רעננה ידועה כפנינת השרון. העיר ירוקה ונעימה, ממוקמת בלב השרון וקרובה מאוד להרצליה, כפר סבא, הוד השרון ורמת השרון, אפילו מרחק הנסיעה לאזור תל אביב אינו גדול . לכן, אנשים רבים בוחרים להתגורר ובעיר , לעבוד בה או לנהל בה בית עסק. ברעננה פועלים עסקים רבים, בנוסף יש ברעננה אזור תעשיה מפותח, מקום אידיאלי למשרדים למיניהם, ובשנים האחרונות אף התפתח בה עמק סיליקון חדש אליו עברו חברות היי טק רבות.

אז אם אתם עוברים לגור ברעננה, עוברים מקום מגורים בתוך העיר, או מעבירים עסק/ משרד/ חברה באזור רעננה, וגם אם אתם עוברים מרעננה לעיר אחרת, אנחנו כאן בשביל להוביל אתכם!

בחברת ההובלות "רוזנברג מוברס" ניתן להזמין מגוון רחב שירותי הובלות באזור רעננה והסביבה.

בנוסף לשירותי ההובלה אנו מציעים גם ארגזים וקרטונים לאריזה, שירותי אריזה ופריקה, פירוק והרכבה, שירותי הובלה עם מנוף אשר מתאים במיוחד אם המעבר הוא לבניין גבוה.

אנו מבצעים כל הובלה, הובלות גדולות והובלות קטנות. תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת עבור כל הובלה בכל היקף שתהיה.

שירותי הובלה לחברות, משרדים ועסקים ברעננה

זמן שווה כסף, במיוחד כשמדובר בעסקים.  לכן במקרים של הובלות ברעננה לחברות, משרדים ובתי עסק נדרשת מיומנות ועבודה יעילה במיוחד, נדרשות משאיות הובלה מתאימות וכמובן צוות מקצועי שיבצע את ההובלה באופן הטוב והמהיר ביותר.

בעלי משרדים רבים נתקלים לא פעם במצב בו הם צריכים להעביר את המשרד/ים שלהם ממיקום אחד לאחר. כאשר מדובר במשרד או חברה, משמעות המעבר כרוכה בתהליך מייגע ומסורבל  יותר המצריך לא מעט ארגונים ותיאומים. בדרך כלל צריך להעביר את  כל הציוד המשרדי, המחשבים השונים, התקשורת, ריהוט, ארכיונים ועוד. הובלה כזו היא פרויקט שלם והכרחי לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית. זמן שווה כסף, כמובן שזה נכון בכל מקרה אך תקף במיוחד כשמדובר בעסקים. מעבר מהיר, יעיל ומאורגן כיאות הנו מהותי להמשך ההתנהלות התקינה של המשרד/ החברה. ככל שהמעבר יתעכב או יתנהל בצורה לא מקצועית ולא יעילה, כך יתארך הזמן בו בית העסק מושבת למעשה והמשמעות היא הפסד כספי. לכן חשוב להזמין מראש חברת הובלות מקצועית ובעלת ניסיון בהובלות למשרדים.

מעבר דירה או בית ברעננה – שירותי הובלות לתכולת בתים

בשעה טובה אתם עוברים לדירה חדשה או בית חדש , וזה הזמן לשכור שירותי הובלה מאזור רעננה. תמיד מומלץ לבדוק כמה אופציות אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם סוגרים  הובלה עם בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים וכמובן שבמחיר שמתאים לכם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. הניסיון והמיומנות שלנו מקנים לנו יתרון עצום על פני מובילים אחרים .

זקוקים להובלה קטנה באזור רעננה

מעבר למעברי דירות בתים ומשרדים, אנו מבצעים גם מגוון הובלות קטנות ברעננה. החל מפריט אחד, למספר פריטים וכלה בתכולת מקום קטן כגון חדר, בית עסק קטן או דירה קטנה.

גם כאשר אנו נקראים להוביל פריט אחד או מספר חפצים בודדים (בעיקר אם מדובר בפריט כבד, כגון הובלת פסנתר, מוצרי חשמל, פריט ריהוט כבד), נדאג לתת ללקוח את אותו היחס ואת אותה רמת שירות ולבצע את ההובלה בבטחה. מבחינתו דין חפץ אחד כדין תכולת בית שלמה .

איתור שירות של הובלות קטנות באזור רעננה אינו תמיד דבר קל. פעמים רבות אנשים נדרשים למחיר גבוה מהרגיל ואף מוגזם על מנת שהעבודה בסדר גודל קטן  תשתלם למובילים. אנו בחברת "רוזנברג מוברס" נדאג לכם להצעה מותאמת במחיר הוגן גם במקרים של הובלה קטנה.