הובלות בכפר סבא

הובלות בכפר סבא
דרג את הפוסט

הובלות בכפר סבא
הובלות בכפר סבא

הובלת דירה בכפר סבא

כמו ערים נוספות בשרון, כפר סבא  נמצאת בהתחדשות מתמדת ומתפתחת בקצב מסחרר. יותר ויותר משפחות צעירות עוברות לעיר, בזכות השכונות החדשות והמזמינות, הנגישות אל תוך העיר וליציאה מחוצה לה, הקניונים החדשים והענקיים, ובאותה נשימה תעשיות, חברות ובתי עסק נוהרים למרכזי הבילוי הנהדרים שנפתחו בשנים האחרונות ולאזור התעשייה שהפך לאחד הגדולים בשרון.

בשעה טובה ומוצלחת אתם עוברים דירה  או בית בכפר סבא. עתה עליכם לדאוג להובלה לתכולה.

אתנו תוכלו לבצע את ההובלה באופן היעיל המהיר והנוח ביותר, במחירים הוגנים ללא תחרות, ולא פחות חשוב תקבלו שירות מקצועי, אמין ואדיב ללא דופי.

אנו מבצעים הובלות בתוך העיר וכן מכפר סבא לכל רחבי הארץ  ולהפך.

שירות ההובלות שאנו מציעים תקף עבור כל היקף עבודה, בין אם מדובר בתכולת בית פרטי גדול או בדירה קטנה, משרדים רחבי ידיים או חנויות קטנות.

חברת "רוזנברג מוברס" דוגלת בשירות בלתי מתפשר ללקוחותינו, פרטיים ועסקיים כאחד. תמיד נקפיד על שירות תומך לאורך התהליך ונסייע לכם למעבר קל פשוט ונעים ככל האפשר.

הובלות לבתי עסק בכפר סבא

במקרים של הובלות בכפר סבא לחברות, משרדים ובתי עסק נדרשת מיומנות ועבודה יעילה במיוחד, נדרשות משאיות הובלה מתאימות וכמובן צוות מקצועי שיבצע את ההובלה באופן הטוב והמהיר ביותר.

גם בעלי עסקים או משרדים צריכים גם הם להעביר את המשרד/ים שלהם ממיקום אחד לאחר. כאשר מדובר במשרד או חברה, משמעות המעבר כרוכה בתהליך מייגע ומסורבל  יותר המצריך לא מעט ארגונים ותיאומים. בדרך כלל צריך להעביר את  כל הציוד המשרדי, המחשבים השונים, התקשורת, ריהוט, ארכיונים ועוד. הובלה כזו היא פרויקט שלם והכרחי לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית. ככל שהמעבר יתעכב או יתנהל בצורה לא מקצועית ולא יעילה, כך יתארך הזמן בו בית העסק מושבת למעשה והמשמעות היא הפסד כספי. לכן חשוב להזמין מראש חברת הובלות מקצועית ובעלת ניסיון בהובלות למשרדים. כמו כן, חשוב להדגיש כי החברה שלנו עומדת בכל תקנים הבטיחות.

תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לתכנון המעבר על מנת להבטיח שזה יתבצע ביעילות, במהירות ובאופן מיטבי.

תוכלו גם להזמין את שירותי האריזה והארגון שלנו , הכוללים  את ארגון האריזות, רישום ותיעוד, והכנות לאבטחת התכולה במעבר. דבר החוסך הרבה מאוד זמן.

כמו כן, במסגרת שירותי החברה ישנה אפשרות לאחסן את הסחורה במידת הצורך ובתיאום מראש. גם אם קרתה תקלה כלשהיא בזמן המעבר – אנחנו כאן בשבילכם עם פתרונות לאחסון לכל טווח זמן באופן מידי.

בנוסף במידת הצורך ניתן לבצע את ההובלה עם מנוף  (מתאים במעבר למקומות גבוהים, לחפצים מורכבים כמו ריהוט כבד ולמבנים בהן לא ניתן לבצע העברה באמצעות מעלית רגילה או מעלית משא).

הובלות גדולות והובלות קטנות בכפר סבא

לעתים יש צורך בעבודת הובלה קטנה של רהיט או מוצר חשמל ולעתים בהובלה של תכולה שלמה בהיקף גדול כשמדובר בדירה או בבית. אנו מבצעים הובלות בכפר סבא, אל תוך העיר ומחוצה לה לכל מקום בארץ, בין אם מדובר בהובלות גדולות או בהובלות קטנות.

מלבד הובלת דירות בתים, בתי עסק ומשרדים, אנו מבצעים גם מגוון הובלות קטנות . החל מפריט אחד, ועד למספר פריטים וכלה בתכולת מקום קטן כגון חדר, בית עסק קטן או דירה קטנה.

גם כאשר אנו נקראים להוביל חפץ אחד או מספר חפצים בודדים (בעיקר אם מדובר בפריט כבד, כגון הובלת פסנתר, מוצרי חשמל, פריט ריהוט כבד), נבטיח ללקוח ולחפץ את אותו היחס ואותה רמת שירות.