הובלות בשרון

הובלות בשרון
5 (100%) 1 vote

הובלות בשרון
הובלות בשרון

הובלות בשרון לסטודנטים

סטודנטים: אין להם זמן, הם מנסים לחסוך איפה שהם רק יכולים כדי לשרוד את השנה ולכן הובלות בשרון לסטודנטים קצת שונות מהובלות רגילות בהשוואה למשפחה של חמש נפשות למשל. ברוב המקרים סטודנטים שבאים ללמוד בעיר שהיא לא עיר המגורים שלהם יחפשו לעבור לדירה עם שותפים, למעונות אותם מציעות האוניברסיטאות הפזורות ברחבי הארץ או חלק מהמכללות ולכן אין לאותם סטודנטים הרבה דברים שהם צריכים להעביר, כך שפעמים רבות הובלות קטנות בשרון יכולות להתאים יותר לאוכלוסייה זו בשונה מהובלות רגילות, הן מבחינת תהליך ההובלה שמתבצע בפועל והן מבחינת המחיר שכאמור מדובר בשיקול קריטי עבור סטודנטים.

הובלות בשרון - מה מאפיין הובלות של סטודנטים

ברוב המקרים סטודנטים צריכים להעביר ציוד אישי וכמה רהיטים או מכשירי חשמל בודדים כמו למשל מיטה, שולחן עבודה, כסא, מחשב, אולי גם מכונת כביסה. זו הסיבה ש"חברת מוברס" מציעות שירות שנקרא הובלות קטנות לסטודנטים - הובלות בשרון. במידה ומדובר בדירה שנייה או שלישית עבור סטודנט ספיציפי שכן מאילוצים כאלה ואחרים הוא היה צריך לעבור שוב דירה והוא כבר צבר דבר אחד או שניים, עדיין הובלות קטנות יכולות להתאים גם אם מדובר בכמה מכשירי חשמל בתוספת לציוד האישי כמו מקרר או טלוויזיה למשל. הובלות בשרון באזורי הערים נתניה, הרצליה , רעננה, כפר סבא, הוד השרון וכדומה מציעות פתרון לסטודנטים בו אין צורך לעשות שימוש במשאית גדולה וגם אין צורך ביותר משני סבלים מה שכמובן חוסך משמעותית הן בזמן ההובלה והן בתשלום הסופי.

הובלות בשרון- איך קובעים את עלות ההובלה?

בשונה מהובלות גדולות, הובלות קטנות נקבעות לרוב על פי כמות הארגזים ו/או הפריטים שמועברים וכמובן על פי המרחק בין הכתובת שממנה מתבצעת ההובלה לבין זו שאליה מעבירים את הדברים. ההבדל העיקרי שגורם לכך שההובלה תהיה זולה יותר הוא עניין המשאית. בהובלות קטנות אין צורך במשאית גדולה כך שהוצאות המשאית מתבטלות בין אם זה ביטוח יקר, דלקף כמות גדולה של מובילים ועוד. בנוסף, יש מקרים בהם ניתן לחבר בין כמה סטודנטים, לבצע שתיים או שלוש הובלות ביחד וכך להוזיל אפילו יותר את עלות ההובלה עבור כל סטודנט בנפרד.

איך בוחרים חברת הובלות בשרון?

אז הדבר הראשון שעלינו לבדוק הוא האם באמת חברות ההובלה בהן אנו מביעים עניין אכן מנוסות בביצוע העברות דירה ולא מדובר בחאפר שמנסה לנצל את תמימות הדעת שלנו. הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת היא באמצעות המלצות מחברים או בני משפחה קרובים או על פי החוזה שינוסח ביניכם לבין חברת ההובלות. תמיד שווה לבצע השוואת מחירים בין 2 או אפילו 3 חברות הובלה בשרון ורק אז להגיע להחלטה סופית. במידה ומדובר בהובלה של מהרגע להרגע, חשוב עדיין לוודא את כל הפרטים כמו מועד ההובלה, המחיר, האם יש ביטוח לציוד שלכם ועדיין כדאי להתעקש על חוזה מסודר שנחתם על ידי שני הצדיים.

בתור סטודנטים, יש לכם צרכים קצת שונים בהשוואה למשפחה שעוברת דירה או זוג ולכן כדאי לבחור בחברת הובלות אשר רגילה לעבוד עם סטודנטים וכך תקבלו את כל ההטבות והיתרונות של הובלות מהסוג הזה.