הובלות ברמת גן

הובלות ברמת גן
דרג את הפוסט

הובלות ברמת גן - טיפים מעולים למעבר דירה

הובלות ברמת גן
הובלות ברמת גן

 

לאחר שהשוותם בין כמה חברות הובלות ברמת גן ובחרתם אחת שנראית לכם מקצועית, אמינה וגם סיפקה לכם הצעת מחיר הוגנת, זה הזמן להתחיל בארגונים. משהו כמו 3-4 שבועות לפני המעבר רשמו חלקו בטבלה על דף לבן

  • למכור
  • נשאר בדירה
  • לתת במתנה
  • עובר איתנו

טבלה שכזו תסייע לכם להבין בדיוק מה השלב הבא, אילו רהיטים ומוצרי חשמל אתם צריכים לפרסם באתרי האינטרנט כמו יד שנייה או בקבוצות רלוונטיות בפייסבוק, מה אתם נותנים לחברים או משפחה אולי אפילו תורמים לנזקקים ומה עובר אתכם. וודאו כי הפריטים אותם אתם מעוניינים להעביר  אכן נכנסים בדירה החדשה ומתאימים לחללים השונים. זה הזמן להתחיל למיין את כל מה שאתם יכולים להסתדר בלעדיו ולסדר את הדברים בארגזים לפי חללים: מטבח, סלון, חדר שינה, ילדים, משרד וכו׳. אמנם זה נשמע כמו עבודה אך סידור שכזה יקל עליכם ויחסוך לכם שעות רבות בתהליך הפריקה.

הובלות ברמת גן - שבוע לפני ההובלה

התקשרו לחברת הובלות ברמת גן שאותה בחרתם וודאו כי אכן המובילים מודעים להובלה וצפויים להגיע בזמן, ללא עיכובים וללא שינויים. ארזו כל מה שאתם יכולים פרט לבגדים לשבוע הקרוב, כלי רחצה, מגבת ואת הציוד האישי שלכם. דברים שאתם חושבים שאתם צריכים בהישג יד שווה לארוז במזודה קטנה כמו מטען לסמרטפון, לפ טופ, ארנק, כלי רחצה, מגבת, מצעים ליום הראשון ארנק וכדומה. את המזוודה הזו השאירו אתכם לאורך כל המעבר כדי שלא תלך לאיבוד בין כל הארגזים.

דואגים למה שמסביב

אל תשכחו לדאוג באותו היום לסידור גם לילדים וגם לבעלי החיים, זה יקל עליכם מאוד ויוריד מכם עוד דאגה. וודאו שסגרתם את כל החובות בדירה לפני שאתם עוברים: מים, ועד בית, חשמל, ארנונה. בכל מקרה שלא יהיה עדיף לשמור את החשבונות 3 חודשים אחורה, לצלם את השעונים ולנסות לסגור את הפרטים האלה מול בעל הדירה או מול הדייר שמחליף אתכם. כמובן שכדאי גם לסגור חובות בין אם במכולת השכונתית או במספרה. תאמו התקנות לשבוע המעבר: אינטרנט, כבלים, מנעולן להחלפת מנעולים בדירה החדשה וכו׳. באותו שבוע נסו לנצל את כל תכולת המקרר בכדי להימנע ממצב של זריקת אוכל. נתקו לילה לפני המעבר את המקרר מהחשמל, זה הזמן לנקות אותו ולהיפטר מכל הלכלוך והריחות הרעים. בלילה שלפני המעבר נסו לישון היטב, יום ארוך ולא פשוט מחכה לכם הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. שמרו את כל המסמכים החשובים שלכם בקלסרים והקפידו שהם מגיעים אתכם ביום ההובלה.

זכרו תכנון מוקדם של מעבר הדירה יקל עליכם, יחסוך לכם המון זמן וכאבי ראש. וודאו שאתם רושמים דברים קטנים כמו טלפונים חשובים, תזכורות, תיאומים ועוד כי כנראה שלא תזכרו שום דבר באותו היום.