הובלות בקריית אונו

הובלות בקריית אונו
דרג את הפוסט

הובלות בקריית אונו
הובלות בקריית אונו

הובלות במרכז - הובלות בקריית אונו

העיר קריית אונו נמצאת במיקום מרכזי ביותר, בטבעת החיצונית של אזור תל-אביב שבמרחב גוש דן.
הקריה ממוקמת בשכנות לערים סביון, רמת גן, גני תקווה, ובית החולים שיבא – תל השומר ואוניברסיטת בר איל, כמו כן פועלת בעיר מכללה פרטית ללימודים גבוהים – מכללת קריית אונו.
לאור מיקומה המעולה של העיר וקרבתה לערים גדולות באזור המרכז ומוסדות גדולים, ובזכות האוכלוסייה בעיר וצביונה המיוחד, הפכה קריית אונו לאחת הערים המבוקשות ביותר למגורים בארץ, וכן הפכה מוקד המושך אליו בתי עסק, משרדים, חברות ותעשיות רבים.

חברת ההובלות "רוזנבג מוברס" עובדת רבות בקריית אונו ואם גם אתם זקוקים להובלה כלשהיא באזור נשמח לספק לכם שירות.

מעבר דירה או עסק בקריית אונו והסביבה

בשעה טובה ומוצלחת אתם עוברים דירה  או צריכים להעביר את העסק, את המשרד, החנות וכיו"ב באזור הובלות בקריית אונו. עתה עליכם לדאוג להובלה לתכולה.

אתנו תוכלו לבצע את ההובלה באופן היעיל המהיר והנוח ביותר, במחירים הוגנים ללא תחרות, ולא פחות חשוב תקבלו שירות מקצועי, אמין ואדיב ללא דופי.

אנו מבצעים הובלות בתוך העיר וכן מקריית אונו לכל רחבי הארץ  ולהפך.

שירות ההובלות שאנו מציעים תקף עבור כל היקף עבודה, בין אם מדובר בתכולת בית פרטי גדול או בדירה קטנה, משרדים רחבי ידיים או חנויות קטנות.

חברת "רוזנברג מוברס" דוגלת בשירות בלתי מתפשר ללקוחותינו, פרטיים ועסקיים כאחד. תמיד נקפיד על  ליווי צמוד של הלקוח ונסייע במעבר קל פשוט ונעים ככל האפשר.

דבר נוסף שנרצה להדגיש הוא שמשום שבעיר פועלת המכללה האקדמאית קריית אונו וכמו שכבר ציינו, קריית אונו נמצאת קרוב לאוניברסיטת בר אילן,  ישנה תנועת סטודנטים  ערה שעוברים דירות באזור ואנו שמחים להעניק גם להם שירות במחירים המתאימים לכל כיס, על מנת להקל עליהם את המעבר.

הובלות קטנות באזור קריית אונו

מעבר למעברי דירות בתים ומשרדים, אנו מבצעים גם מגוון הובלות קטנות בסביבת קריית אונו. החל מפריט אחד, למספר פריטים וכלה בתכולת מקום קטן כגון חדר, בית עסק קטן או דירה קטנה.

גם כשאר אנו נקראים להוביל חפץ אחד או מספר חפצים בודדים (בעיקר אם מדובר בפריט כבד, כגון הובלת פסנתר, מוצרי חשמל, פריט ריהוט כבד), ניתן ללקוח ולחפץ את אותו היחס ואותה רמת שירות. מבחינתו דין חפץ אחד כדין תכולת בית שלמה .

הובלה עם מנוף בקריית אונו

מנוף גבוה המגיע לקומות הגבוהות ביותר, למעבר בטיחותי ומהיר בכל עת, גם אם מדובר בהובלות מורכבות מהיום למחר, הובלות בשבת או נסיבות אחרות שעשויות לייקר את ההובלה – אלא אתנו. צרו עמנו קשר ותוכלו לקבל מחיר הרבה יותר נמוך ממה שתקבלו בכל חברת הובלות גדולה או קטנה, ההבדל משמעותי ביותר.

מעבר דירה או רכישת רהיט חדש וכבד לעתים יידרשו בשירות מיוחד נוסף מצד חברת הובלות. שירות זה נקרא הובלה עם מנוף שכן פריטים מסוימים, כאשר מדובר בדירה בבניין מגורים גבוה, כבדים מדי מכדי לשאת אותם על הגב או במעלית ומצריכים מנוף שבעזרתו ניתן יהיה להשכין אותם במקום החדש.

שירות אריזה – רוזנברג מוברס

בנוסף לשירותי ההובלות שלנו , אנו מציעים גם שירות אריזה לחפצים, שיכול לחסוך לכם זמן ומאמץ.

כחלק מניסיוננו הרב, אנו מתמחים באריזה נכונה וזריזה. העובדים יארזו את תכולת הדירה או חלק ממנה בהתאם לצורך ולבקשתכם. פריטים בעייתיים, לדוגמא חפצים שבירים או יקרי ערך הדורשים יחס עדין , יטופלו בעדינות ובמקצועיות. כמו כן, נוכל לפרק להרכיב רהיטים המצריכים פירוק והרכבה. דבר זה יכול לחסוך מכם התעסקות וכאב ראש.