הובלות במרכז

הובלות במרכז
5 (100%) 1 vote

הובלות במרכז
הובלות במרכז

הובלות במרכז תשמרו על הסדר במעבר

בכל שנה מוגשות מאות של תביעות כתוצאה מאי עמידה בהצעות המחיר המוגשות במעברי דירה. אחת הדרכים לוודא שאכן מדובר בחברת הובלות במרכז עליה אתם יכולים לסמוך היא לבצע השוואה בין 2-4 חברות. בשלב הראשון בקשו לראות רישיון של החברה המוכיח כי אכן מדובר בחברת הובלות הפועלת על פי חוק. בשלב השני וודאו כי החברה בה אתם מתעניינים מספקת לכם ביטוח לתכולה שאתם מעבירים, גם אם מדובר בהובלה קטנה. לאחר שיש לכם 3 או 4 הצעות מחיר מחברות הובלה שונות התמונה תהפוך ברורה יותר.

הובלות במרכז - איך בוחרים

שימו לב כי הצעת המחיר כוללת את כמות הפריטים שעוברים, את הגודל שלהם, את מאפייני ההובלה (מעלית, קומה, מעברים צרים ועוד). פעמים רבות חברות הובלות במרכז מספקות ללקוח הצעת מחיר אך בפועל ביום ההובלה המחיר משתנה לרעתכם. דרך למנוע זאת היא פשוט לבקש שנציג מטעם החברה יגיע אליכם הביתה, יבחן את כל הדברים, ירשום לפניו הכל, יעריך את המשקלים של החפצים השונים ואת משך הזמן של ההובלה (הערכה), כך תמנעו מפערים במחירים. חשוב מאוד שהתהליך הזה יתבצע רק אחרי שאתם יודעים במדיוק מה עובר איתכם, כמה ולמה כי כל שינוי בכמות הפריטים משפיע בסופו של דבר גם על מחיר ההובלה.

הובלות במרכז- בחרו חברה רק על בסיס חוזה

חברות הובלות שעובדות ללא חוזה פותחות פתח לבעיות. לא רק שאתם לא מוגנים או מכוסים אם משהו קורה, דברים שאינם כתובים אין להם תוקף וחבל. בחוזה חייב להיות מצוין המחיר של ההובלה כולל החלוקה של הדברים, מאפייני ההובלה, התאריך והשעה של ההובלה. שני הצדדים: גם אתם וגם חברת ההובלות שבחרתם חייבים להיות חתומים על החוזה.

לסיכום, ביצוע השוואה בין חברות הובלות במרכז, בדיקה מעמיקה של התהליך ושמירה על הסדר הטוב יסייעו לכם להנות ממעבר מהיר, יעיל ומקצועי יותר כך ששווה להשקיע ולבחור חברה מקצועית, מנוסה שיודעת מה היא עושה. היזהרו מחאפרים שמציעים לכם מחירים זולים בצורה קיצונית ממה שמקובל בשוק ושימו לב לנורות אדומות. בסופו של דבר מדובר בחפצים האישיים שלכם. במידה ואתם מוגבלים בזמן, שוה לברר על חברות הובלות במרכז המספקות שירותים נוספים כמו שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים ועוד.